آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 ۲۶ مهر شروع اردوی تیم ملی نوجوانان /۲۵ مهر مایدا در تهران

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر زهره میرسپاسی درباره برنامه های فدراسیون برای تشکیل تیم ملی والیبال نوجوانان دختر گفت: مایدا روز ۲۵ مهرماه به تهران می آید و اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر نیز از روز دوشنبه ۲۶ مهرماه آغاز می شود. وی تصریح کرد: ۱۶۶ نوجوان دختر از ۲۴ استان کشور برای حضور در اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان انتخاب شده اند که در پنج گروه به کمپ تیم های ملی بانوان دعوت می شوند تا از بین آنان بهترین ها انتخاب و به اردوی های بعدی دعوت شوند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال به طرح بزرگ استعدادیابی والیبال دختران کشور که با حضور بیش از چهار هزار نفر برگزار شد، اشاره کرد و گفت: ۱۶۶ بازیکن انتخاب شده از این طرح برزگ هستند که در مراحل مختلف به ویژه دو مرحله اخیر شناسائی و برای حضور در اردوی انتخابی دعوت شدند. وی با بیان اینکه ظرفیت خوابگاه و امکانات کمپ تیم های ملی بانوان برای ۴۰ نفر است، گفت: به همین دلیل این بازیکنان در گروه های مختلف و هر گروه به مدت دو روز به اردوی انتخابی دعوت می شوند تا در نهایت بهترین ها انتخاب شوند.

neshast-woman-6
میرسپاسی درباره مربیان تیم ملی والیبال نوجوانان نیز گفت: با مشورت رئیس فدراسیون والیبال تعدادی از مربیان کشور به اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دعوت شده اند و مایدا چیچیچ از بین آنان، همکاران خود را انتخاب خواهد کرد. وی به هماهنگی بعمل آمده با آموزش و پرورش برای بازیکنان انتخاب شده اشاره کرد و گفت: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود و ملی پوشان انتخابی از اول آبان ماه باید در اردوی های این تیم شرکت کنند. نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال ادامه داد: به همین دلیل با آموزش و پرورش هماهنگ شدیم تا پس از انتخاب نهایی بازیکنان اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان، ملی پوشان با مشکلات درسی روبرو نشوند. اگر نیاز باشد کلاس های درسی آنان نیز همزمان با اردو برگزار خواهد شد.

neshast-woman-12
مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۳۱ فروردین ماه تا هشتم اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.
۱۶۶ بازیکن برای حضور در اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر از ۲۴ استان کشور انتخاب شده اند که میانگین قدی آنان ۱۸۶ سانتی متر است.

banovan1

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi