آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب

حاشیه

📝 بررسی عملکرد قهرمانان جهان در لیگ برتر ایران / حضور متفاوت تیم والیبال نوجوانان در عرصه رقابت‌های کشوری

علیرغم مخالفت‌هایی که در خصوص حضور تیم نوجوانان در لیگ برتر وجود دارد٬ اما این روزها آینده‌های والیبال بیش از قبل در لیگ می‌درخشند. این در حالی است که آنها برای اولین مرتبه لیگ برتر را تجربه می‌کنند٬ اما عملکرد خوبشان موجب شد تیم‌های بالای جدول در کمال احترام با تمام قوا مقابلشان ظاهر شوند.

📝 پیش‌درآمدی بر لیگ برتر والیبال ایران: پرمدعی، کم‌بازده و بی‌برنامه

زین پس هر سال اول مهر در آستانه لیگ برتر تقویم ها را نیز به عقب بکشیم شاید باشگاه ها فرصت کافی برای حل نابسامانی خود پیدا کنند. فدراسیون و نابسامانی مجدد آغاز فصل لیگ برتر والیبال ایران .../ تیم های بدهکار و نداشتن بودجه کافی...! / حق انتخاب نوجوانان، شمس یا شمس!!! / تمام شدن زمان ثبت نام تیم ها و…

🌟 دعوت به نو دوستی/ پای میز مذاکرات بچه معروف‌های والیبال و مدعیان رسانه

فضای تیم ملی والیبال همچون زمان المپیک٬‌پیش از آغاز مسابقات دچار تنش و حاشیه شد. باوجودی که حدود یک هفته از آن اتفاقات می‌گذرد٬ اما هنوز هم پس‌لرزه‌های آن در گوشه و کنار خبرهای والیبالی و مصاحبه‌ها وجود دارد.

⭐️ ستاره تیم ملی والیبال آمریکا هم به جمع متأهلین پیوست + ( عکس )

آرون راسل، دریافت‌کننده خوش‌آتیه تیم ملی والیبال آمریکا که رقابتهای ملی امسال را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست داده بود، شب گذشته با برگزاری مراسم ازدواجش در پن استیت رسما به جرگه متأهلین پیوست

📝 سپرده‌گذاری کوتاه مدت ملی‌پوشان در بانک سرمایه / تفاوت‌های لیگ ایران با سایر کشورها + عکس

لیگ برتر امسال را بی شک می‌توان تک قطبی‌ترین لیگ سال‌های اخیر دانست٬ لیگی که قرار است فضایی برای بازیکن‌سازی٬ پیشرفت بازیکنان و ایجاد رقابت میان آنها باشد٬ رفته رفته جایش را به بی‌انگیزگی در عرصه رقابتی سپرد و هیجان مخاطبین را تبدیل به یأس و ناامیدی نمود.