آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 ترکاشوند: دو سال بدون پول کار کردم

به گزارش آریا ورزش به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد ترکاشوند درباره علت استعفای خود از سرمربیگری تیم والیبال صالحین ورامین، گفت‌: کار کردن در این شرایط واقعا سخت است ، چرا که مشکلات زیادی وجود دارد و باشگاه به تعهدات خود عمل نمی‌کند و دائم امروز و فردا می‌کند. دو سال است که شرایط این گونه است و خبری از پول نیست.
ترکاشوند ادامه‌ داد: فشار روانی زیادی روی من وجود داشت و به من آسیب می‌زد. به همین دلیل تصمیم گرفتم با این تیم قطع همکاری کنم.
او با بیان این که مسئولان تاکید زیادی بر روی بازگشتنش داشتند، گفت‌: من خیلی دوست داشتم که همراه تیم باشم و مسئولان هم درخواست کردند به تیم برگردم، اما کار کردن واقعا سخت شده است و من خیلی تحمل کردم و دو سال بدون پول کار کردم.

ترکاشوند در پایان گفت‌: چند بازیکن از تیم ما جدا شدند و ادامه این روند برای من خیلی سخت بود، چرا که اصلا نمی توانستیم کار کنیم. بقیه مسائل بر عهده خود باشگاه است که می‌خواهد سرمربی جدید انتخاب کند و یا با کادرفنی فعلی ادامه‌ بدهد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد