📃تکذیب قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا

به گزارش آریا ورزش و به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال بانوان ایران با سرمربی گری مایدا چیچیچ در جام کنفدراسیون ها به مقام ششمی رسید و بعد از سال ها موفق شد رتبه خود را در آسیا بهبود ببخشد.
بعد از پایان کار ایران در این رقابتها، خبری مبنی بر قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا چیچیچ منتشر شد و اعلام شد که فدراسیون والیبال از عملکرد او رضایت نداشته است.
محمود افشاردوست دبیرفدراسیون والیبال در گفت وگو با ایسنا با تکذیب این خبر گفت: این بهترین مقام بانوان والیبالیست ایران در ۴۰ سال اخیر و بعد از بازی های آسیایی تهران بود. بنابراین در مجموع نتیجه تیم ملی بد نبود.
او ادامه داد: با این حال قطعا بعد از بازگشت به تهران جلسه ای را با حضور آقای داورزنی و هم چنین مایدا برگزار می کنیم و درباره نتایج صحبت می‌کنیم و بررسی لازم را انجام می‌دهیم.
او در پایان گفت: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران نسبت به دیگر تیم‌های آسیایی نقاط ضعف پایهای و عمدهای دارد که برای رفع آنها باید صبر و تحمل داشته باشیم اما اینکه برخی میگویند ما با مایدا قطع همکاری میکنیم صحت ندارد و تکذیب می‌کنم.

iran-thailand-avc-cup-woman-201676

فاطمه جوشن

معاونت وبسایت و مدیریت فروشگاه آریاورزش ، فارغ‌التحصیل رشته آمار با 7 سال سابقه نویسندگی حرفه ای در وبسایتهای ورزشی و خبری 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close