آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃تکذیب قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

به گزارش آریا ورزش و به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال بانوان ایران با سرمربی گری مایدا چیچیچ در جام کنفدراسیون ها به مقام ششمی رسید و بعد از سال ها موفق شد رتبه خود را در آسیا بهبود ببخشد.
بعد از پایان کار ایران در این رقابتها، خبری مبنی بر قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا چیچیچ منتشر شد و اعلام شد که فدراسیون والیبال از عملکرد او رضایت نداشته است.
محمود افشاردوست دبیرفدراسیون والیبال در گفت وگو با ایسنا با تکذیب این خبر گفت: این بهترین مقام بانوان والیبالیست ایران در ۴۰ سال اخیر و بعد از بازی های آسیایی تهران بود. بنابراین در مجموع نتیجه تیم ملی بد نبود.
او ادامه داد: با این حال قطعا بعد از بازگشت به تهران جلسه ای را با حضور آقای داورزنی و هم چنین مایدا برگزار می کنیم و درباره نتایج صحبت می‌کنیم و بررسی لازم را انجام می‌دهیم.
او در پایان گفت: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران نسبت به دیگر تیم‌های آسیایی نقاط ضعف پایهای و عمدهای دارد که برای رفع آنها باید صبر و تحمل داشته باشیم اما اینکه برخی میگویند ما با مایدا قطع همکاری میکنیم صحت ندارد و تکذیب می‌کنم.

iran-thailand-avc-cup-woman-201676

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد