📃خورخه کانسراچی، سرمربی موقت صالحین ورامین

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش آریا ورزش به نقل از خبرگزاری تسنیم، نخستین بازی تیم صالحین ورامین در لیگ برتر والیبال امسال به دلیل عدم تسویه حساب مالی با بازیکنان فصل گذشته، برگزار نشد. با چنین شروعی نمی‌شد توقع فصلی موفق برای این تیم داشت.

بازی این تیم در هفته‌های دوازدهم مقابل پارسه و هفته سیزدهم مقابل سایپا نیز برگزار نشد تا ۴ بازیکن این تیم از جمع ورامینی‌ها جدا شوند. شکست هفته پانزدهم این تیم در ورامین برابر شهرداری اراک نشان می‌دهد که شرایط آنها اصلاً مناسب نیست. امروز هم محمد ترکاشوند، ملی‌پوش پیشین و سرمربی صالحین ترجیح داد دیگر در کنار آنها نباشد.

ترکاشوند معتقد است که برد و باخت‌های تیم در شرایط طبیعی رقم نمی‌خورد و برایش سخت است که با صالحین ورامین ادامه همکاری دهد.

در این شرایط، خورخه کانسراچی آرژانتینی، که وظیفه تمرین دهی این تیم را برعهده داشت به خاطر سابقه درخشانی که در لیگ ایتالیا و آرژانتین داشته به عنوان سرمربی، تیم را هدایت و مجتبی عطار، لیبرو پیشین تیم ملی هم به این مربی آرژانتینی کمک می‌کند. با این حال مسئولان تیم، راه را برای بازگشت محمد ترکاشوند باز گذاشته‌اند.

احسن الله شیرکوند، لیبرو تیم صالحین در مورد حل مشکلات مالی تیمش گفت: اعتباری که به ما اختصاص داده شده و در واقع پولی که نیاز داریم در حساب وجود دارد ولی ما قادر به برداشت آن نیستیم. با همین مشکلات مالی، تیمی که یکی از مدعیان قهرمانی بود به جایی رسیده که بازیکنانش را از دست می‌دهد و مربی آن استعفا می‌کند.

تیم صالحین ورامین در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال، عصر چهارشنبه(فردا) میزبان بانک سرمایه است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

yoast seo premium free