آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 رادوستین استویچف در یک قدمی تیم ملی والیبال ایران

گزینه اصلی که فدراسیون والیبال ایران برای تصدی سرمربی‌گری تیم ملی ایران مد نظر داشت در یک قاب شنیده ها حکایت از توافق اولیه استویچف و فدارسیون والیبال ایران برای همکاری دارند.

به گزارش آریاورزش یک سایت لهستانی نوشت که مربی بلغارستانی یک گام تا قبول سرمربی‌گری تیم ملی والیبال ایران فاصله دارد.

به نقل از سایت لهستانی WP رادوستین استویچف مربی بلغارستانی  که این روزها با فدراسیون والیبال ایران در حال مذاکره است به احتمال فراوان سرمربی‌گری تیم ملی والیبال این کشور را بر عهده می‌گیرد.

استویچف در این باره گفت: به زودی درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌کنم. همه شرایط به خوبی پیش رفته است و فکر نمی‌کنم مشکل زیادی برای به نتیجه رسیدن مذاکرات من و فدراسیون والیبال ایران وجود داشته باشد.

این سایت همچنین نوشت: استویچف در حال حاضر فیلم بازی‌های ایران در انتخابی المپیک و بازی‌های ۲۰۱۶ ریو را مورد بررسی قرار می‌دهد و به نظر می‌رسد او یک گام تا قبول سرمربی‌گری تیم ملی والیبال ایران فاصله داشته باشد.

فدراسیون والیبال ایران هفته‌هاست به دنبال مربی‌ای برای جایگزینی رائول لوزانو هستند. رزنده، مندس و آناستازی دیگر گزینه‌های فدراسیون والیبال ایران بودند.

رادوستین استویچف
رادوستین استویچف
منبع ایسنا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد