🎙 مصاحبه سرمربی و کاپیتان تیم ملی بانوان پس از شکست مقابل تایلند

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سرمربی و کاپیتان تیم ملی بانوان پس از شکست مقابل تایلند مصاحبه کردند:

*** مایدا: دو بازیکن اصلی تیم را در اختیار نداشتیم

مایدا چیچیچ پس از دیدار تیم ملی بانوان مقابل تایلند، اظهار داشت: انتظار یک بازی سخت مقابل تایلند را داشتیم. دوست داشتم که در این مسابقه از بازیکنان قوی تر استفاده کنم اما مائده برهانی و فرنوش شیخی به گفته پزشک تیم از ناحیه پا دچار درد بودند و به صلاحدید من در این مسابقه روی نیمکت نشستند. وی ادامه داد: ترجیح دادم در این مسابقه از نگین شیرتری به جای شبنم علیخانی در پست پاسور استفاده کنم. به دلیل درد زانویی که شبنم علیخانی داشت خواستم که در این دیدار استراحت کند و از طرفی شرایط نگین شیرتری را هم محک بزنم و به او شانس بازی بدهم. مایدا با اشاره به این مطلب که تیم ملی تایلند تیمی بسیار قدرتمند است ، گفت: هدف این تیم گرفتن مدال در این مسابقات است و با تمام توان خود پا به این پیکارها گذاشته‌اند و قطعا بازی مقابل این تیم کار راحتی نبود. سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران درباره تفاوت عملکرد تیمش در ست سوم به نسبت دو ست اول، گفت: در طول بازی نکات لازم را به بازیکنان یادآوری کردیم و فکر ‌می کنم همین موضوع باعث شد آن‌ها تمام قدرت خود را به کار بگیرند. باید بگویم که تیم تایلند انتظار نداشت که تیم ما در ست سوم نمایش خوبی داشته باشد. وی افزود: تیم ما در ست سوم تایلند را به چالش کشید و با اختلاف پوئن کم نتیجه را به حریفش واگذار کرد.

training-woman-avc-2016-84

*** گیوه: تایلند یکی از بهترین تیم‌های آسیاست

زینب گیوه پس از دیدار تیم ملی بانوان ایران مقابل تایلند و شکست تیمش در این دیدار گفت: تایلند جزو بهترین تیم‌های آسیا است و مسابقه سختی را پشت سر گذاشتیم. گیوه ادامه داد: بنا به صلاحدید کادر فنی امروز بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند به میدان رفتند و نفراتی که در مسابقات قبلی بازی کرده  بودند برای بازی‌های بعدی استراحت کردند. کاپیتان تیم ملی بانوان ایران گفت: در دو ست اول بازی خوبی ارائه ندادیم اما در ست سوم روال مسابقه تغییر کرد و ما نمایش خوبی مقابل تایلندی‌ها داشتیم. در مجموع چون توانایی شکست این تیم را نداشتیم از تمام توان و انرژی تیم استفاده نشد. دریافت کننده ملی‌پوش بانوان اظهار داشت: در دیدار بعدی به احتمال زیاد باید با تیم چین دیدار کنیم. آن‌ها قهرمان المپیک هستند و مقابل این تیم هم کار بسیار سختی خواهیم داشت. گیوه با اشاره به اینکه سطح مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا بسیار بالاست، گفت: تیم ما هر سال باتجربه‌تر از قبل می‌شود و امیدواریم در این مسابقات بتوانیم عنوان بهتری نسبت به ادوار قبل کسب کنیم.

training-woman-avc-2016-78

فاطمه زهرا سهیلی پور

متولد سال 1369 در شهر زیبای اصفهان نویسنده، شاعر، طنزپرداز کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکتری مشاوره خانواده عضو رسمی هیئت تحریریه وبسایت آریاورزش با سه سال سابقه وبلاگ نویسی و خبرنگاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینم ببین

Close
Close

ادبلاکر شناسایی شد

لطفا با غیرفعال کردن ادبلاکر از ما حمایت کنید