🎙 مصاحبه دیگر بازیکنان تیم ملی بانوان پس از پیروزی مقابل ویتنام

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازیکنان تیم ملی بانوان پس از پیروزی مقابل ویتنام مصاحبه کردند:

iran-thailand-avc-cup-woman-201667

***  صابری: شکست دادن چین تایپه سخت است اما غیرممکن نیست

مهسا صابری پس از پیروزی تیم ملی والیبال بانوان ایران مقابل ویتنام گفت: من اطمینان داشتم که تیم ما در این دیدار به پیروزی می‌رسد. ما در همان بازی نخست هم باید ویتنام را شکست می‌دادیم زیرا از این تیم بهتر والیبال بازی می‌کنیم و نفر به نفر بهتر هستیم. وی ادامه داد: تیم ملی بانوان ایران توانایی پیروزی در خیلی از مسابقات این دوره را داشت اما با تجربگی حریفان و کمتر بودن میزان خطاهای فردی آن‌ها سبب شد که در آن مسابقات بازنده باشیم. صابری خاطرنشان کرد: مقابل ویتنام کم خطا و همدل کار کردیم و در نهایت برنده شدیم. روز گذشته هم مقابل ژاپن بازی خوبی ارائه دادیم اما باز هم همان مشکل خطاهای فردی ما را از پیروزی محروم کرد. وی افزود: خود تیم ژاپن هم باور نمی‌کرد که مقابل ما به این میزان از سختی رو به رو شود. این درست است که ژاپن یکی از قدرت های والیبال آسیا و حتی جهان است اما تیم ما هم بزرگتر و با تجربه تر نسبت به قبل  شده است. دریافت کننده تیم ملی والیبال بانوان، درباره بازی با چین تایپه گفت: این تیم همیشه ایران را اذیت می‌کند. آن‌ها بسیار توپ گیر هستند و فقط در صورتی می‌توان این تیم را شکست داد که ر حملات قاطع باشیم. قطعا شکست دادن چین تایپه سخت است اما غیرممکن نیست.

iran-thailand-avc-cup-woman-201652

***  باقرپور: برای تک تک امتیازها جنگیدیم

سودابه باقرپور پس از دیدار تیم ملی والیبال بانوان ایران مقابل ویتنام که منجر به پیروزی ۳ بر یک تیم ملی کشورمان شد، گفت: بازی سخت و نفس گیری را پشت سر گذاشتیم. برای هر پوئن این دیدار تک تک بازیکنان جنگیدند و توانستیم به یک پیروزی دلچسب برسیم. وی ادامه داد: پیروزی مقابل ویتنام را مدیون آنالیزور تیم هستیم که تیم حریف را به  خوبی و دقیق آنالیز کرده بود. سرویس‌های خوب تیم ما توپ گیری حریف را دچار مشکل کرد و  منجر به پیروزی ما شد. باقرپور افزود: تیم ما امروز هماهنگی خوبی در مسابقه با ویتنام داشت و نسبت به بازی‌های قبل در توپ گیری، سرویس و حمله بهتر عمل کرد. سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: بسیار امیدوارم که در دیدار با چین تایپه به پیروزی می‌رسیم. بازیکنان باید دقیقا مانند دیدار با ویتنام محکم و قاطع بازی کنند و برای هر امتیاز بجنگند تا بتوانیم برنده باشیم. کار سختی در پیش داریم اما می‌توانیم چین تایپه را شکست دهیم.

iran-thailand-avc-cup-woman-201616

*** کیانی: انسجام تیمی عامل پیروزی مقابل ویتنام بود

نگار کیانی پس از پیروزی تیم ملی بانوان ایران مقابل ویتنام و راهیابی این تیم به دیدار پنجم، ششمی مسابقات AVC کاپ بانوان، گفت: در دیدار نخستی که مقابل ویتنام در شروع رقابت ها برگزار کردیم ، شناخت کافی از این تیم نداشتیم و با وجود نمایش خوب نتیجه را ۳ بر ۲ واگذار کردیم. کیانی ادامه داد: در این دیدار با شناخت بهتر و آنالیز خوب مقابل این تیم به میدان رفتیم. تیم ما در این دیدار خوب سرویس زد و در دفاع هم نمایش خوبی داشت و برنده شد. هرچند این تیم به دلیل شناختی که از ما داشت در ست اول موفق به شکست دادن تیم ایران شد اما در ادامه جبران کردیم. لیبرو ملی‌پوش بانوان ایران، درباره بازی با چین تایپه گفت: این تیم بسیار سرعتی کار می‌کند. ما یک بار در دیدار با این تیم به میدان رفته و شکست خوردیم. اما امیدواریم با آنالیز خوب نسبت به این تیم بتوانیم برنده دیدار شویم. کیانی به اشاره به این که کسب عنوان پنجمی آسیا بسیار حائز اهمیت است، گفت: ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که برنده باشیم. تک تک بازیکنان باید همه توان خود را به کار بگیرند تا عنوان پنجمی آسیا از آن ما بشود. لیبرو تیم ملی زنان ایران، خاطرنشان کرد: ما دو تورنمنت سنگین پشت سر هم داشتیم. با این حال با جود خستگی تمام تلاش ما این بود که بازی به بازی بهتر شویم که خوشبختانه همین طور هم شد و امروز مقابل ویتنام انسجام تیمی بهتری داشتیم.

training-woman-avc-2016-61

فاطمه زهرا سهیلی پور

متولد 21 شهریور سال 1369 در شهر زیبای اصفهان نویسنده، شاعر، طنزپرداز کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکتری مشاوره خانواده عضو رسمی هیئت تحریریه وبسایت آریاورزش با سه سال سابقه وبلاگ نویسی و خبرنگاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close