🎙میرحسینی: زورمان به بانک سرمایه نرسید

به گزارش آریا ورزش  و به نقل از تسنیم، عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته ششم لیگ برتر والیبال اظهار داشت، بازی بسیار خوبی شد و من مطمئن هستم که تماشاگران هم از دیدن این بازی لذت برده‌اند.

وی افزود: متاسفانه در بازی قبلی به خاطر اتفاقات غیرمنتظره شکست سختی مقابل کاله داشتیم که در این بازی نیز تاثیرگذار بود و نتوانستیم شروع خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: ما بازیکنان توانمندی داریم که باید تحمل شکست را هم داشته باشند. ما با تیمی بازی کردیم که واقعاً تکمیل است، ذخیره‌های خوبی دارد و بهترین بازیکنان جهان در آن بازی می‌کنند، با این حال بازیکنان ما فوق‌العاده کار کردند. خوشحالم که هرچه در توان داشتند در زمین پیدا کردند ولی باید اعتراف کنم که شروع شتاب‌زده‌ای در ابتدای بازی داشتیم.

میرحسینی در پایان گفت: ما در ست پنجم از همه بازیکنان خود استفاده کردیم تا در این بازی به برخی بازیکنان فشار زیادی وارد نشود و برای دیدار حساس مقابل پارسه آماده باشند. ولی زورمان به تیم بانک سرمایه نرسید.

فاطمه جوشن

معاونت وبسایت و مدیریت فروشگاه آریاورزش ، فارغ‌التحصیل رشته آمار با 7 سال سابقه نویسندگی حرفه ای در وبسایتهای ورزشی و خبری 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

ادبلاکر شناسایی شد

لطفا با غیرفعال کردن ادبلاکر از ما حمایت کنید