🎙 میرحسینی : بازی سختی در مقابل ارومیه پیش رو داریم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش آریاورزش،عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: پیکان بازی کم‌اشتباه و بابرنامه‌ای را به نمایش گذاشت و در حالی که روز بد ما بود به راحتی به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: برای اینکه مقابل پیکان بازی کنیم و پیروز شویم باید روز خیلی خوب ما و روز خیلی بد پیکان باشد، در حالی که این در تقابل ما و پیکان، شرایط کاملاً برعکس بود و ما خیلی راحت باختیم. ما معتقدیم که برد و باخت متعلق به همه عوامل تیم است و از کادر فنی تا تک تک بازیکنان در آن دخیل هستند.

میرحسینی تصریح کرد: برنامه‌هایی که برای بازی مقابل پیکان در نظر گرفته بودیم، اجرا نشد. ما می‌دانستیم که اگر سرویس‌های خوبی نزنیم و توپ به راحتی به سعید معروف برسد با مشکل روبه‌رو می‌شویم. ما خوب سرویس نزدیم و دفاع قابل قبولی هم انجام ندادیم. خوشحالم که در روز بد خود به پیکان برخوردیم و از تیم‌‌های هم رده خود شکست نخوردیم.

سرمربی خاتم در مورد بازی عصر یکشنبه تیمش مقابل شهرداری ارومیه گفت: بازی سختی پیش رو داریم، چون شهرداری ارومیه خودش را پیدا کرده و به تیمی که همه انتظار دارند، تبدیل شده است. در دور برگشت، تیم‌ها کم اشتباه‌تر شده‌اند و حاشیه امنیت کمتری دارند. حالا هر تیمی که اشتباه کمتری داشته باشد و قدر پوئن‌های حساس را بداند، می‌تواند برنده شود.

میرحسینی در خاتمه تصریح کرد: ما ثابت کردیم توانایی بازی خوب را داریم. امیدوارم بازیکنانم روحیه خود را به دست بیاورند و با آمادگی کامل به مصاف شهرداری ارومیه برویم. شکست دادن شهرداری ارومیه محال نیست و می توانیم به این هدف برسیم.

 تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟
منبع تسنیم

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد