🎙 میرحسینی : عملکرد داور در بازی اردکان و سایپا بدون نقص بود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بریک تیمش مقابل سایپا در هفته هشتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: دیدار تاثیرگذار و زیبایی را برگزار کردیم. سایپا تیم کاملی است که شاید مثل پیکان و بانک سرمایه، ستاره نداشته باشد اما یارگیری خوبی انجام داده و در جوانان باتجربه‌ای دارد که در کنار کادر فنی خوب، مجموعه‌ کاملی را به وجود آورده‌اند. این تیم سابقه زیادی در لیگ دارد.

میرحسینی ادامه داد: ما بازی را خوب شروع کردیم ولی بازیکنان حریف با وجود اینکه کم اشتباه هم نبودند در امتیازات حساس، بهتر و باتجربه‌تر عمل کردند. ما ۷ بازی تیم سایپا را آنالیز کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم ولی همان‌طور که گفتم در پوئن‌های حساس،  عملکرد خوبی نداشتیم.

سرمربی خاتم در مورد کارت قرمزی که بازیکنش در دیدار مقابل سایپا گرفت، گفت: درگیری کوچکی بین یک بازیکن از تیم ما و بازیکن حریف اتفاق افتاد و بازی را برای دقایقی به جنجال کشاند. داور هم به هر ۲ بازیکن کارت قرمز نشان داد. عملکرد داور در این بازی بدون نقص بود.

میرحسینی تصریح کرد: ما آنچه در توان‌مان بوده و باید انجام می‌دادیم در مورد تیم خاتم به کار بستیم و نسبت به بودجه و زمانی که در اختیار داشتیم، تیم خوبی را راهی لیگ کرده‌ایم. بودجه و زمان آماده سازی تیم ما برای ورود به لیگ برتر، محدود بود و از این جهت باید آن را مدیریت می‌کردیم تا تیم به حاشیه نرود.

وی ادامه داد: برای اینکه به هدف‌مان برسیم نباید از این تیم، توقع زیادی داشته باشیم. ما ۶ بازیکن بومی داریم و برای حفظ تیم در لیگ برتر نیاز به حمایت همه مسئولان و هواداران داریم.

 تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران
تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد