🎙 میرحسینی : عملکرد داور در بازی اردکان و سایپا بدون نقص بود

عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بریک تیمش مقابل سایپا در هفته هشتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: دیدار تاثیرگذار و زیبایی را برگزار کردیم. سایپا تیم کاملی است که شاید مثل پیکان و بانک سرمایه، ستاره نداشته باشد اما یارگیری خوبی انجام داده و در جوانان باتجربه‌ای دارد که در کنار کادر فنی خوب، مجموعه‌ کاملی را به وجود آورده‌اند. این تیم سابقه زیادی در لیگ دارد.

میرحسینی ادامه داد: ما بازی را خوب شروع کردیم ولی بازیکنان حریف با وجود اینکه کم اشتباه هم نبودند در امتیازات حساس، بهتر و باتجربه‌تر عمل کردند. ما ۷ بازی تیم سایپا را آنالیز کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم ولی همان‌طور که گفتم در پوئن‌های حساس،  عملکرد خوبی نداشتیم.

سرمربی خاتم در مورد کارت قرمزی که بازیکنش در دیدار مقابل سایپا گرفت، گفت: درگیری کوچکی بین یک بازیکن از تیم ما و بازیکن حریف اتفاق افتاد و بازی را برای دقایقی به جنجال کشاند. داور هم به هر ۲ بازیکن کارت قرمز نشان داد. عملکرد داور در این بازی بدون نقص بود.

میرحسینی تصریح کرد: ما آنچه در توان‌مان بوده و باید انجام می‌دادیم در مورد تیم خاتم به کار بستیم و نسبت به بودجه و زمانی که در اختیار داشتیم، تیم خوبی را راهی لیگ کرده‌ایم. بودجه و زمان آماده سازی تیم ما برای ورود به لیگ برتر، محدود بود و از این جهت باید آن را مدیریت می‌کردیم تا تیم به حاشیه نرود.

وی ادامه داد: برای اینکه به هدف‌مان برسیم نباید از این تیم، توقع زیادی داشته باشیم. ما ۶ بازیکن بومی داریم و برای حفظ تیم در لیگ برتر نیاز به حمایت همه مسئولان و هواداران داریم.

 تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران
تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران

فاطمه جوشن

معاونت وبسایت و مدیریت فروشگاه آریاورزش ، فارغ‌التحصیل رشته آمار با 7 سال سابقه نویسندگی حرفه ای در وبسایتهای ورزشی و خبری 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینم ببین

Close
Close

ادبلاکر شناسایی شد

لطفا با غیرفعال کردن ادبلاکر از ما حمایت کنید