🎙 مایدا: دوست دارم به همکاری با ایران ادامه دهم

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از ایسنا، مایدا چیچیچ در گفت‌وگو با یک سایت اینترنتی اسلوونیایی، درباره شرایط مربی‌گری خود در ایران گفت: شرایط در ایران بسیار مناسب است. با توجه به سیستم‌های روز والیبال که من با آن‌ها آشنایی دارم، در تیم ملی والیبال بانوان ایران کار می‌کنم. تلاش می‌کنم از سیستم‌هایی استفاده کنم که از نظر کسب نتیجه مطمئن باشد و به هدفمان برسیم. او درباره اینکه آیا در نظر دارد همکاری خود با تیم ملی والیبال بانوان ایران را ادامه بدهد یا خیر، اظهار کرد: بله من دوست دارم که با تیم ملی ایران بیشتر کار کنم و اگر شرایط مناسب باشد تمایل دارم همکاری‌ام را ادامه بدهم.

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶
تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

چیچیچ درباره اهداف خود در تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: هدف اصلی من در ایران بهبود جایگاه تیم‌های بانوان این کشور است. یکی از چشم‌اندازهای ما این است که در مسابقه‌هایی که در سال آینده شرکت می‌کنیم رده خوبی به‌دست بیاوریم و پیشرفت کنیم. سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: از تمام شرایطی که در ایران وجود دارد راضی هستم. داورزنی، رییس فدراسیون والیبال ایران هم حمایت خیلی خوبی از تیم‌های بانوان انجام می‌دهد و همین باعث شده انگیزه همه ما بالا برود. چیچیچ درباره شرایط بانوان والیبالیست ایران نیز اظهار کرد: دختران ایران مستعد یادگیری هستند و تکنیک خوبی دارند اما احتیاج دارند که بیشتر از این‌ها بازی کنند و تجربه بیشتری به‌دست بیاورند.

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶
تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

فاطمه زهرا سهیلی پور

متولد 21 شهریور سال 1369 در شهر زیبای اصفهان نویسنده، شاعر، طنزپرداز کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکتری مشاوره خانواده عضو رسمی هیئت تحریریه وبسایت آریاورزش با سه سال سابقه وبلاگ نویسی و خبرنگاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close