صادقی: حضور در جام باشگاه‌ها باعث شد تا مربی ترکیب تیم را به خوبی بشناسد.

به گزرش آریا ورزش و به نقل از فارس، فریبا صادقی درباره عنوان ششمی بانوان والیبالیست در مسابقات AVC CUP اظهار داشت: بازیکنان ما هم در جام باشگاه‌ها و هم در مسابقات کنفدراسیون آسیا خوب کار کردند. البته نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم نتیجه جام باشگاه‌ها در AVC CUP تکرار شود، چرا که در جام کنفدراسیون تیم‌ها با قدرت بیشتری ظاهر می‌شوند.

وی افزود: بازیکنان ما در مسابقات جام کنفدراسیون نتایج قابل قبولی گرفتند و حتی اگر نتیجه‌ای را واگذار کردند توانستند گیم بگیرند. فکر می‌کنم بیشتر از اردوی تدارکاتی و کمپی که فدراسیون برای بازیکنان در نظر گرفته بود، حضور در جام باشگاه‌های آسیا در قالب تیم ملی به بازیکنان ما کمک زیادی کرد.

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران در ادامه با اشاره به بازیکنان در جام کنفدراسیون آسیا هماهنگ بودند، خاطرنشان کرد: حضور در جام باشگاه‌ها باعث شد تا مربی ترکیب تیم را به خوبی بشناسد. از طرفی پیروزی‌هایی که بانوان کسب کرده بودند باعث شده بود از نظر روحی به آمادگی خوبی برسند.

صادقی با اشاره به اینکه در این دوره بازیکنان از نظر آمادگی بدنی نیز شرایط خوبی داشتند، یادآور شد: بازیکنان از نظر بدنی راضی بودند و نمی‌دانم حالا مایدا چه شیوه‌ای را دنبال کرده، اما نکته اینجاست در دوره‌های قبل بدن بازیکنان بعد از چند مسابقه تحلیل می‌رفت، اما در این دوره بازیکنان بهتر شدند و در وضعیت بدنی مطلوب باقی ماندند.

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶
تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

 

فاطمه جوشن

معاونت وبسایت و مدیریت فروشگاه آریاورزش ، فارغ‌التحصیل رشته آمار با 7 سال سابقه نویسندگی حرفه ای در وبسایتهای ورزشی و خبری 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

ادبلاکر شناسایی شد

لطفا با غیرفعال کردن ادبلاکر از ما حمایت کنید