آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 مریم هاشمی در گفتگو با آریاورزش: بازی به بازی هماهنگ تر می شویم/ سایپا در توپ گیری عالی بود

تصاویر دیدار بانوان داتشگاه آزاد و بانک سرمایه

به گزارش اختصاصی آریاورزش مریم هاشمی سرمربی تیم بانوان دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار آریاورزش در مورد بازی امروز با تیم سایپا گفت: بازی خیلی خوبی بود. ما به هماهنگی تیمی رسیدیم و خداروشکر توانستیم بازی را ببریم.
وی در مورد تیم سایپا افزود: بازیکنان سایپا در توپ گیری عالی بودند و توپها را به خوبی دریافت می کردند اما ما بخاطر تجربه بازیکنانمان بازی را بردیم.
هاشمی در ادامه گفت: متاسفانه داورها رای قاطع نمیدهند و به همین دلیل خطاهای زیادی در بازی به وجود می آید.
او در مورد وضعیت گیوه گفت: باشگاه با جدایی گیوه موافقت نکرده و گیوه همچنان بازیکن دانشگاه آزاد است. با اینحال او همچنان در حال رایزنی با مدیران است.
همچنین هاشمی درباره جذب بازیکن گفت: ما به مدیران بازیکن پیشنهاد داده ایم اما هنوز تصمیم قطعی برای جذب بازیکن خارجی یا داخلی نگرفته ایم. وضعیت بازیکنان ورودی هفته آینده مشخص می شود.
هاشمی در مورد بازی هفته آینده گفت: ما هفته آینده میزبان تیم آخر جدولی تبریز هستیم. بازی سبک خواهد بود و ما فعلا برنامه ای برای این بازی نداریم. تمام تلاش ما برای رفع اشکالات تیمی است تا به قدرت سالهای پیش برسیم.

خبرنگار: فاطمه زهرا سهیلی پور

تصاویر دیدار بانوان داتشگاه آزاد و بانک سرمایه
تصاویر دیدار بانوان داتشگاه آزاد و بانک سرمایه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد