آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 گزینه های جدید سرمربیگری تیم ملی والیبال به نقل از میزان

به گزارش آریاورزش و به نقل از میزان، این روزها فدراسیون والیبال با جدیت به دنبال انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال است. پس از عدم توافق این فدراسیون با استویچف، مذاکره با دو مربی جدید آغاز شده است. این دو گزینه ایگور کلاکوویچ و خاویر وبر نام دارند و آنطور که شنیده می‌شود کلاکوویچ شانس بیشتری نسبت به وبر برای سرمربیگری تیم ملی دارد.

۶۳۶۱۲۵۹۹۹۷۹۸۶۵۷۸۳۸
ایگور کلاکوویچ

کلاکوویچ، مربی ۵۱ ساله‌ اهل مونته‌نگرو سابقه سرمربیگری تیم ملی والیبال صربستان را در دو جام جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ داشته است.

وبر آرژانتینی هم درسال ۱۹۶۶ به دنیا آمد و در زمان بازیکنی توانست با تیم ملی آرژانیتن مدال برنز بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۹۸ را به دست‌ آورد. وی تا سال ۲۰۱۳ و به مدت ۵ سال سرمربی تیم ملی والیبال کشورش بود. وبر در این مدت با تیم ملی آرژانتین مقام نهم قهرمانی والیبال جهان ۲۰۱۰، مقام پنجم المپیک ۲۰۱۲ لندن و چهارمی لیگ جهانی ۲۰۱۱ را کسب کرد.

coach-javier-weber-argentina
خاویر وبر

باید دید در نهایت کدام یک از این دو مربی سکان هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت و آیا اهالی والیبال نسبت به این انتخاب واکنش مثبتی خواهد داشت یا خیر.

هرچند این احتمال هم وجود دارد در نهایت سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان یک‌ نفر غیر از کلاکوویچ و وبر باشد.

منبع ميزان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد