آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 زینب گیوه : فرصت زیادی نداریم و مدت تمرینات کم است

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، زینب گیوه گفت: تمرینات برای شرکت در مسابقات انتخابی جهان در منطقه آسیای مرکزی که قرار هست به میزبانی هند برگزار شود، خوب و قابل قبول است اما فرصت زیادی نداریم و مدت تمرینات کم است.
وی تصریح کرد: یک ساعت و نیم تمرین در هر جلسه به نطر من کم است و نیاز به ساعت تمرینی بیشتری داریم.
کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان گفت : هر چه به زمان مسابقه نزدیک میشویم بایستی زمان تمرینات نیز بیشتر شود که امیدواریم این اتفاق بیافتد چون قبلا حدودا ۲ ساعت و نیم تمرین داشتیم.
گیوه گفت: حریف سرسخت ایران در این دوره از رقابت ها تیم هند است چون یکی از مدعیان صعود به مرحله ی بعد هست و بعد از آن کشور بنگلادش که امیدوارم دست پر برگردیم و با قهرمانی در این گروه به دور بعد صعود کنیم.

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

 

مسابقات والیبال زنان انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می شود که در مرحله نخست، رقابت ها در پنج گروه پیگیری می شود و تیم های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می روند.
در مرحله نخست و در گروه آسیای مرکزی چهار تیم هند، مالدیو، ایران و بنگلادش از ۲۶ آذرماه در کشور هند به مصاف یکدیگر می روند تا قهرمان این رقابت ها به مرحله دوم رقابت های انتخابی آسیا صعود کند.
تیم ملی والیبال زنان ایران تمرینات خود را برای حضور شایسته در این رقابت ها از روز شنبه هفته جاری با ۱۵ بازیکن آغاز کرده است.

تصاویر دیدار ایران و چین تایپه در avc کاپ ۲۰۱۶

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد