⭐️ اکاترینا گاموا از دنیای والیبال خداحافظی کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اختصاصی آریا ورزش، برنده دوبار قهرمانی جهان  نتوانست اشکهایش را هنگام خداحافظی از دنیای والیبال کنترل کند، او حالا بر روی زندگی شخصی و خانوادگی اش تمرکز میکند.

photo_2016-10-04_12-55-09

شنبه گذشته، دینامو کازان، تیم باشگاهی گاموا  برای این بازیکن جشن خداحافظی  برپا کرد، آنها در این بازی که میهمانشان دینامو مسکو بود میزبان مراسم بازنشستگی گاموا نیز بودند. او برای دقایقی در زمین حضور داشت و سپس به جایگاه رفت تا سخنرانی خداحافظی اش را انجام دهد.

photo_2016-10-04_12-55-00

پیام لارسون

جردن لارسون پس از دریافت مدال برنز رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریو پیامی شیرین برای کاتیا ارسال کرد. لارسون از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ برای کازان بازی کرده است. او و گاموا به تیمشان کمک بزرگی کردند و توانستند در طول فصل ۱۴-۲۰۱۳به مقام با ارزش لیگ قهرمانان  دست یابند و برنده ی رقابتهای باشگاهی جهان در سال ۲۰۱۴ شوند .

photo_2016-10-04_13-03-51

لارسون در اینستاگرامش  خطاب به گاموا نوشت:  در این سالها با یکی از بهترین بازیکنان دنیا بازی کردم و چیزهای خارق العاده ای  از او یادگرفتم. کسانی که تو را میشناسند به خوبی میدانند که تو بامزه، دوست داشتنی و فوق العاده  هستی. به خاطر تمام سالهایی که سخت کوشانه تلاش کردی و درکنار ما بودی از تو سپاسگزاریم، همه ی ما دوستت داریم و دلمان برایت تنگ میشود.

photo_2016-10-04_12-54-50

سپاسگزاریم کاتیا

 برای همه ی خاطرات خوبی که در والیبال برایمان ساختی بسیار مچکریم. تلاشها و قهرمانی های تو تا ابد در ذهن ما جای دارد. تو یک بازیکن شگفت انگیز و فوق العاده بودی . والیبال بدون تو برایمان مثل قبل نیست. در فصل جدید زندگیت بهترینها را برایت آرزو میکنیم. امیدواریم در آینده جایگزینهای خوبی به جای گاموا پا به میدان بگذارند. دوستت داریم.

photo_2016-10-04_12-55-16

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

yoast seo premium free