🎙 خسرو ابراهیم : هیچ مربی عاقلی تضمین موفقیت با یک تیم را نمی دهد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
به گزارش آریاورزش، خسرو ابراهیم در خصوص گزینه‌های جدید سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: من اطلاع زیادی درباره اتفاقات جدیدی که در زمینه انتخاب سرمربی جدید تیم ملی رخ داده ندارم. تنها در خبرها خواندم که با بروتو مذاکراتی انجام شده است.
وی در خصوص کلاکوویچ و وبر که گفته می‌شود این دو هم گزینه‌های فدراسیون والیبال هستند تصریح کرد: من وبر و کلاکوویچ را نمی شناسم و شناختی از این دو ندارم اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که سیاست‌های فدراسیون والیبال مهم‌تر از انتخاب مربی است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال با اشاره به این که جوانگرایی در تیم ملی لازم و ضروری است گفت: ما باید ۴ سالی که در پیش داریم را فدای نتیجه‌گیری در المپیک ۲۰۲۰ کنیم. در المپیک توکیو باید بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای به خدمت بگیریم که در این ۴ سال به تجربه کافی دست پیدا کرده باشند.

ابراهیم درباره این که گفته می‌شود فدراسیون والیبال از استویچف درخواست تضمین نتیجه‌گیری و حضور در جمع ۴ تیم پایانی المپیک کرده است خاطرنشان کرد: هیچ مربی عاقلی تضمین نمی‌دهد که با یک تیم بتواند به موفقیت برسد یا روی سکو برود. زیرا در ورزش حرفه‌ای نمی‌توان نتیجه‌گیری و موفقیت را تضمین کرد.

oq-iran-france-2016-27
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟
منبع ميزان

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

yoast seo premium free