🎙 بهروز عطایی : امروز یکی از روزهای سخت من در والیبال بود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مرضیه راد/ به گزارش اختصاصی آریاورزش، بهروز عطایی سرمربی باشگاه کاله مازندران پس از پیروزی ۳-۰ مقابل پارسه تهران به خبرنگار آریاورزش گفت: این بازی شرایط عادی یک مسابقه را نداشت، چون ما از ابتدای هفته اصلا نمیدانستیم که با چه تیمی قرار است بازی کنیم! اصلا باید بازی بکنیم یا نه؟! اصلا تیمی که قرار است با آن رو به رو شویم، با چه بازیکنانی حاضر خواهد شد!؟ به طبع این مسئله ما را در تصمیم گیری دچار چندگانگی میکند و کار را هم برای ما سخت کرد.
قطعا این مسائل اصلا برای والیبال ما و وجه بین المللی والیبال ما خوب نیست. تیم ما از تیم های خوب دنیاست و لیگ ما هم یکی از پر هزینه ترین و بهترین لیگ های دنیاست. در چنین فضایی منطقی نیست که بخواهیم درگیر انحلال یا آمدن و نیامدن یک تیم باشیم. باید این مشکل خیلی دقیق آسیب شناسی شود. امیدوارم آخرین باری باشد که با چنین مواردی رو به رو میشویم. امروز یکی از روزهای سخت من در والیبال بود.

وی همچنین با اشاره به عملکرد خوب بازیکنان پارسه افزود: ترکیب این تیم نسبت به قبل از این اتفاق تغییری نکرده بود، و تقریبا با همان ترکیب نیم فصل دوم در این دیدار ظاهر شدند، به غیر از یک بازیکن سرعتی و پاسورشان تقریبا همان تیم بازی های گذشته بودند. تیم ضعیفی نبودند و ما مطمئن بودیم که قرار است با تیم خوبی بازی کنیم و بر اساس آن استراتژی مان را تعریف کردیم، ولی فضا به گونه ای بود که هر دو تیم نتوانستند کیفیت واقعی خود را بروز دهند. امروز یکی از روزهای سخت من در والیبال بود.
سرمربی کاله همچنین در خصوص بازتاب بین اللملی اتفاقات اخیر لیگ والیبال در رسانه های خارجی عنوان کرد: ما قوانین خیلی خوبی داریم و تمام این قوانین در آیین نامه فدراسیون هست. مهم این است که قانون خوب اجرا شود. متأسفانه ما این قانون را اجرا نکردیم. من فکر میکنم مسئولین باید تصمیم بگیرند که چگونه با اینگونه مسائل برخورد کنند.
وی در خصوص ادامه مسابقات تصریح کرد: بازی های سختی در پیش داریم و تمامی مسابقات برای ما حکم فینال را دارد. فکر میکنم سه بازی خانگی داریم و تمام تلاشمان را میکنیم که حداکثر امتیازات را بگیریم. امیدوارم که این اتفاق بیفتد و ما در مرحله اول پلی آف حضور داشته باشیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟

شاید براتون جالب باشه مطالب بیشتر از این نویسنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

yoast seo premium free