آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝دربی پیش از موعد آذری ها در ارومیه

به گزارش آریا ورزش، در آستانه لیگ برتر والیبال برتر مردان ۹۶ طی دو روز گذشته ارومیه و سالن الغدیر میزبان بازی های دوستانه بین دو تیم آذربایجانی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز بود.این دیدار ها که در چند سال اخیر از طرف مسئولین این دو تیم مرسوم شده است با برگزاری دو بازی اول به پایان رسید .

بازی اول دو تیم با برتری ۳ بر ۲ شهرداری تبریز همراه بود تا گام اول را یاران عادل بناکار محکم بردارند ولی در ادامه عصر دیروز یاران ساسان خداپرست مربی جوان ارومیه ای ها که اولین تجربه سرمربی گری در سوپرلیگ را تجربه میکند نتیجه بازی را ۳ بر ۱ بنفع ارومیه به پایان بردند .

این دیدارهای دوستانه که بعنوان آماده سازی و بازی های پیش فصل برگذار شد به مربیان این را قائل شد تا با تعویض های مکرر کم کم نفرات اصلی خود را شناسایی کنند.

از دیگر مزایای این بازیها حضور و بازی کردن تمام بازیکنان جوان و با تجربه در ترکیب دو تیم بود.

یاران ساسان خداپرست و بازیکنان عادل بناکار روز یکشنبه هفته آینده نیز بازی دوستانه دیگری را این بار در تبریز و به میزبانی سالن شهید اقدمی برگذار خواهند کرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد