آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️خیرمقدم عقابها به میلاد عبادی پور، اولین لژیونر در خاک لهستان

به گزارش آریاورزش، میلاد عبادی پور دریافت کننده تیم ملی کشورمان با قراردادی یک ساله که قابل تمدید خواهد بود، بصورت رسمی به باشگاه اسکرا بلهاتوف پیوست و قرار است اولین حضورش را در پلاس لیگا تجربه کند. اسکرا یکی از قدرتمندترین تیم های دنیا به شمار میرود و بازیکنان بزرگی چون ولازوی، وینیارسکی و کورک سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را در کارنامه خود دارند.

این سایت همچنین اشاره کرد: میلاد عبادی پور والیبال باشگاهی را از باشگاه کاله مازندران آغاز کرد (۲۰۱۱-۲۰۱۴) و سپس به زادگاهش بازگشت و از سال ۲۰۱۴-۲۰۱۶ در باشگاه شهرداری ارومیه حضور داشت. او سال گذشته به باشگاه بانک سرمایه پیوست و برای تیم الریان قطر در جام “امیر قطر” حضور یافت.
این ستاره ۲۳ ساله سابقه ۳ عنوان قهرمانی لیگ برتر، ۳ قهرمانی باشگاه های آسیا و همچنین قهرمانی بازی های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ در کارنامه خود دارد.

روبرتو پیاتزا سرمربی جدید اسکرا بلهاتوف در خصوص جذب عبادی پور گفت: “خیلی خوشحالم چون عبادی پور بازیکن خیلی مهمی برای تیم ملی ایران محسوب میشود، و من فکر میکنم به همان نسبت برای اسکرا مهم خواهد بود. او هنوز هم یک ورزشکار جوان است و این انتقال بطور قطع برای آینده ورزشی و پیشرفت او مؤثر خواهد بود. “

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد