آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝 گزارش حساس ترین دیدار دسته یک بین نماینده ارومیه و مریوان + گالری تصاویر

شهرداری جوان ارومیه - راه یاب ملل مریوان

به گزارش آریاورزش، تیم شهرداری جوان ارومیه در هفته سوم لیگ دسته اول والیبال، مقابل تیم راه یاب ملل مریوان به پیروزی دست یافت.

دیدار دو تیم با اهدای شاخه گل و ادای احترام به زلزله زدگان استان کرمانشاه و با قضاوت مهدی نویدی آغاز شد.

شهرداری ارومیه با دو پیروزی قبل و البته شرایط میزبانی، امیدوار و باروحیه تر پا به این میدان گذاشت ولی تیم راه یاب ملل مریوان با اتکا به بازیکنان با تجربه تر شروعی فراترجوان از تصور داشت و توانست تیم جوان ارومیه را در دو ست متوالی و با امتیازات مشابه ۲۵ بر ۲۱ پشت سر گذارد.

شهرداری جوان ارومیه – راه یاب ملل مریوان

در ست سوم، که استاندار جدید آذربایجان غربی اولین حضور خود را در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر ارومیه (دورنالاریوواسی) برای تماشای والیبال حضور یافت، روند بازی تغییر کرد و تیم شهرداری جوان توانست این ست را که با امتیاز های پایاپای پیش میرفت با حساب ۳۰-۲۸ به سود خود خاتمه داد.

در ادامه یاران جاوید محسنی نیا با اتکا به سرویس های کم اشتباه ، اسپک و دفاع خوب با درخشش بازیکنانی چون امیر قربانی ، عطا زراعت گر و سرویس های عالی محمد قزلباش ست چهارم را هم با نتیجه ۲۵-۱۸ با پیروزی پیش برد.

آغاز ست پنجم‌ با امتیازگیری تیم مریوان بود ولی در ادامه جوانان ارومیه ای با بازی بی نقص خود در مقابل یاران آرش صادقیانی بازیکن سابق تیم ملی که سابقه بازی در ارومیه را هم داشت با حساب ۱۵-۱۱ به بردی رسیدند تا در روزی که با بازی بد آغاز شده بود با پایانی خوش همراه شود.

شهرداری جوان ارومیه – راه یاب ملل مریوان

گالری تصاویر

عکاس: مهیار نیک پور

نحوه استفاده از گالری
با کلیک بر روی هر یک از تصاویر می‌توانید آن را در سایز بزرگ مشاهده بفرمائید و همچنین با استفاده از فلش‌های تعبیه شده در کناره‌های تصویر هم می‌توانید تصاویر قبلی و بعدی را از نظر بگذرانید.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد