آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙کارخانه : کولاکوویچ هم خوب و کم‌اشتباه کار کرد

بانک سرمایه - سایپا تهران ۹۵

به گزارش آریاورزش و به نقل از میزان مصطفی کارخانه، در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: تیم ملی در این مسابقات عالی کار کرد و می‌توانیم تا مدت‌ها به نتیجه‌ای که این تیم کسب کرد افتخار کنیم. چون کسب مقام سوم توسط تیم ملی والیبال یک جشن ملی بود و مزد زحمات چندین ساله‌ فدراسیون والیبال و سایر ارکان والیبال کشور گرفته شد.

وی ادامه داد: کولاکوویچ هم خوب و کم‌اشتباه کار کرد و با توجه به شناختی که از توانایی‌ بازیکنان پیدا کرده توانست از آنها بهترین بازی را بگیرد. بازیکنان هم که بیشترین نقش را در این موفقیت داشتند فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. در گذشته شروع بدی در مسابقات داشتیم اما این بار با پیروزی مقابل ایتالیا شروع خوبی داشتیم. مقابل آمریکا و ایتالیا دو گیم عقب‌ مافتادیم اما توانستیم به بازی برگردیم.

سرمربی تیم بانک سرمایه تصریح کرد: از حالا به بعد نباید در هیچ تورنمنتی به دنبال کسب تجربه باشیم و باید برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات حاضر شویم. ما راه مبارزه کردن را یاد گرفتیم و بردها و باخت‌های زیادی را تجربه کردیم. ضمن این که تا زمانی که بازیکنان از بازی کردن لذت می‌برند نباید آنها را کنار گذاشت. والیبالیست‌های ما هنوز این شرایط را دارند و می‌توانند برای تیم ملی مثمرثمر باشند.

وی در مورد بهترین بازیکن تیم ایران در این مسابقات گفت: همه بازیکنان خوب بودند اگر همه خوب نبودند نمی‌توانستیم سوم شویم. البته ما هنوز ضعف‌هایی داریم که باید برطرف شود. ما در سرویس‌ها باید بهتر کار کنیم، دیدید که آمریکا در دو ست اول بازی با ما از طریق سرویس پیروز شد.

کارخانه در مورد وضعیت تیم بانک سرمایه خاطرنشان کرد: تمرینات بانک سرمایه در حال پیگیری است و منتظر بازگشت ملی‌پوشان‌مان هستیم تا به تیم اضافه شوند. امیدوارم بتوانیم در لیگ برتر قهرمان شویم و در جام باشگاه‌های جهان هم به دنبال رفتن روی سکو هستیم.

گزارش تصویری فینال لیگ برتر والیبال ۹۵ / پیکان تهران - بانک سرمایه
گزارش تصویری فینال لیگ برتر والیبال ۹۵ / پیکان تهران – بانک سرمایه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد