آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ پیش درآمدی بر هفته پنجم لیگ برتر والیبال / از جدال سرمایه داران برابر خودروسازان تا دیدار سربازها برابر جوانان کاله

تصاویر دیدار پیکان تهران و سایپا تهران

به گزارش “آریاورزش”، هفته پنجم دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» روز چهارشنبه دهم آبان ماه با شش دیدار در شهرهای تهران، گنبد، اردکان، کاشان، ورامین و تبریز پیگیری خواهد شد.

*** بانک سرمایه سایپا تهران

اولین دیدار هفته پنجم بازی بین بانک سرمایه و سایپا تهران است. دیداری تمام تهرانی که جدال سرمایه داران برای تداوم صدرنشینی است. سرمایه داران که هفته پیش نوار پیروزی های خاتم اردکان را قطع کردند به دنبال پنجمین پیروزی خود هستند تا هرچه تمام تر از عنوان قهرمانی دوساله خود دفاع کنند. سایپا نیز درصدد جبران شکست ۳-۲ هفته قبل مقابل پیکان هستند اما کار سختی خواهند داشت. این بازی ساعت ۱۶ در خانه والیبال تهران برگزار شده و از دریچه شبکه ورزش پخش خواهد شد.

داور اول این بازی مسعود ذوقی و داور دوم احسان زحمتی است. ناظر سازمان لیگ، خلیل یگانه مجد و ناظر داوری اسماعیل صباغ خواهد بود.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و بانک سرمایه

*** هاوش گنبد پیکان تهران

دومین دیدار ایستگاه پنجم لیگ برتر، دیدار هاوش گنبد و پیکان تهران از ساعت ۱۵ در سالن المپیک گنبد است. دیداری که در آن قطعا شاهد یک نمایش زیبا از بازیکنان گنبدی تیم گنبد در سایه تماشاگران پرشور و حالش و تکنیک های پیمان اکبری خواهیم بود. تیم گنبد که هفته پیش مهمان ورامین بود علیرغم شکست، در سه ست پایانی این دیدار بازی کاملا حرفه و البته زیبایی را به نمایش گذاشت. این دیدار نمایش یک بازی کاملا جذاب و با هیجان است. دیداری که در آن گنبد با هوادارانش و پیکان به دنبال کسب دومین پیروزی هستند. قطعا پیکان کار سختی خواهد داشت.

علیرضا قریب و اسماعیل رزقی داوران این بازی، ناظر سازمان لیگ محمد حسن خوشدل و ناظر داوری احمد بندری خواهد بود. این دیدار در صورت داشتن پخش زنده از شبکه استانی گلستان پخش خواهد شد.

تصاویر دیدار پیکان تهران و سایپا تهران

*** خاتم اردکان شهرداری ارومیه

بازی سوم این هفته بین خاتم اردکان و شهرداری ارومیه است. دیدار تیم هایی از شمال شرق و مرکز ایران که هفته قبل یکی مغلوب و دیگری غالب بوده است. دیدار خانگی هفته پیش اردکان مقابل بانک سرمایه یک شکست سخت بود و این تیم به دنبال پیروزی بر شهرداری ارومیه ای است که هفته پیش ۳-۰ سربازان رعد را از پیش رو برداشتند. اردکان در این بازی خانگی درصدد برگزاری یک بازی زیبا با کمک هوادارانش است. تیم اردکان نشان داده که در شهر خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد و قطعا تیم شهرداری ارومیه کار سختی خواهد داشت.

ساعت ۱۶ آغاز این دیدار به قضاوت محمد شاهمیری و میثم پارسه و نظارت هم برعهده شهباز صدری ناظر سازمان لیگ است. پخش زنده این بازی از شبکه استانی یزد (تابان) و احتمالا شبکه استانی آذربایجان است.

تصاویر دیدار شهرداری ارومیه و رعد پدافند کاشان

  *** رعد پدافند کاشان کاله مازندران

بازی چهارم هفته پنجم لیگ برتر ساعت ۱۶ در سالن هفت مهر کاشان، جدال مغلوبین هفته چهارم است. تیم رعد که در سه ست متوالی مغلوب شهرداری ارومیه شد در دیدار خانگی کار نسبتاً دشواری برابر کاله مازندرانی که هفته قبل ۳-۱ دربی مازندران را باخت دارد. البته ناگفته نماند بازیکنان این دو تیم همه در تیم ملی جوانان بازی کرده و نسبت به هم شناخت خوبی دارند و می توانند همدیگر را آنالیز کنند تا بر هم مغلوب شوند. علی اصغر مجرد از یک سو می داند که جواد کریمی چگونه پاسوری است اما تیم مقابل هم از دریافت های خوب مسافر و اسفندیار بهره کافی می برد و کریمی به طور قطع پاسوری خود را به رخ خواهد کشید. این بازی پخش زنده نخواهد داشت. در صورت پخش زنده اطلاع داده خواهد شد.

داوری این بازی  به عهده قادر صادقی و مرتضی علایی است و ناظر هم محمد حسین شفقی خواهد بود.

تصاویر دیدار شهرداری ارومیه و رعد پدافند کاشان

*** شهرداری تبریز سارویه ساری

پنجمین بازی در پنجمین هفته لیگ برتر بازی دو تیم شهرداری تبریز و سارویه ساری از ساعت ۱۶ در سالن شهید اقدمی تبریز است. بازی بین دو تیم پیروز هفته چهارم که یکی
۳-۲ و یکی ۳-۱ پیروز میدان بوده است. شور و هیجان والیبال در تبریز قطعا گریبانگر تیم سارویه خواهد شد و این تیم کار سختی برابر مدعی تازه لیگ برتر خواهد داشت. شهرداری تبریز که بیشترین بازی ۳-۲ را داشته با انگیزه ای مضاعف به مصاف رقیبان می رود و بانک سرمایه را برای صدرنشینی تعقیب می کند. سارویه در صورت پیروزی با هر نتیجه ای در این بازی، و در صورت شکست اردکان با یک پله صعود به مکان سوم خواهد رفت. این بازی از شبکه سهند پخش می شود.

عهده دار قضاوت این بازی بهروز جعفری و محمد عشق دوست هستند. ناظر سازمان لیگ یونس حسن زاده ناظر داوری این بازی محمود کشفی است.

*** شهرداری ورامین شمس

آخرین بازی دیدارهای هفته پنجم بین دو تیم شهرداری ورامین و شمس است. شهرداری ورامین با پیروزی هفته قبل با درخشش داوودی و تشکری و محدکاظم نشان داد روز به روز بر انسجام تیمی اش می افزاید و می تواند به روزهای اوج خود که در سالهای قبل شاهدش بودیم برگردد. از طرف دیگر تیم شمس در چهارهفته گذشته نشان داده تیم دست و پا بسته ای نیست و حریف قدرتمندی برای هر تیمی خواهد بود. جدال نجفی – فلاحت خواه، تشکری – توخته و داوودی – شریفی از زیبایی های این بازی است. باید دید بازی های هفته های قبل شمس ورامین را به زحمت خواهد انداخت یا پختگی ورامین بر بازی چیره خواهد شد.

این بازی ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سالن شهید گل عباسی ورامین برگزار شده و از شبکه شما پخش می شود. داود نافعی و محمدرضا آقایی دو داور این دیدار و ناظر سازمان لیگ مسعود یزدان پناه خواهد بود.

تصاویر دیدار هاوش گنبد و شهرداری ورامین

 

*** برای مشاهده جدول لیگ برتر والیبال تا قبل از هفته پنجم کلیک کنید***

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد