آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 پایان کار میرسلاو ژیکوف در سایپا / شعبان خمسه هدایت سایپای بحران زده را بعهده گرفت!

تصاویر مسابقه والیبال سایپا و شهرداری تبریز

 به گزارش “آریاورزش” و به نقل از دنیای توپ و تور، میرسلاو ژیکوف سرمربی بلغاری سایپا کناره گیری کرد و جای خود را به محمدصادق شعبان خمسه داد سرمربی بلغاری تیم والیبال سایپا نه تنها رنگ برف تهران ، بلکه باران تهران را ندیده راهی صوفیه شد ! ژیکوف خیلی تلاش کرد تا بلکه بتواند شرایط را عوض کند ، اما باخت های پیاپی کارد را به استخوانش رساند و چاره را سر انجام در استعفاء و رفتن خود دید .
تقاضای استعفای او و دستیارش خیلی زود با موافقت هیات مدیره باشگاه روبرو شد و ژیکوف چمدان ها را به مقصد صوفیه بست. مردی که با تیمش در بلغارستان قهرمان جام حذفی و سوم لیگ شده بود و قرار بود ، سایپا سکوی پرتابش به سری آ – ایتالیا شود حالا دل شکسته و با خاطره ای تلخ مجبور به خداحافظی از تهران شلوغ و دود آلود شد. بلافاصله بعد از کناره گیری ژیکوف سند سرمربیگری سایپا بنام دستیارش ” محمد خمسه ” بازیکن سابق و با اخلاق تیم ملی زده شد که در کارنامه اش همراهی با تیم ملی جوانان و تیم های باشگاهی مختلف به چشم می خورد.

سایپا – هاوش

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد