آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🌟 ملکه های والیبال بانوان، تورنمنت مالدیو را با قهرمانی پشت سر گذاشتند

فاطمه زهرا سهیلی پور/به گزارش آریاورزش مائده برهانی و زینب گیوه دو لژیونر والیبال بانوان که چندی پیش به یک تورنمنت در کشور مالدیو دعوت شده بودند با موفقیت این رقابتها را به پایان رساندند. برهانی در خصوص این تورنمنت با خبرنگار آریاورزش گفتگویی داشت که ماحصل آن را در ادامه مشاهده می نمایید: این تورنمنت در کشور مالدیو از اعتبار بالایی برخوردار است، حساسیت ویژه ای روی آن بوده و مردم جزیره ای که در آن هستیم روی این مسابقات تعصب خاصی دارند.

 

برهانی در خصوص کیفیت برگزاری مسابقات افزود: در بخش مردان هشت تیم حضور دارند و در بخش زنان ۶ تیم شرکت کردند. از میان ۶ تیم حاضر در بخش زنان، چهار تیم بازیکنان خارجی جذب کرده اند که بجز من و خانم گیوه که در تیم فومولا فرندز کلاب بازی میکنیم از کشورهای قزاقستان، هند، رومانی و استونی هم بازیکنانی در این تیمها حضور دارند. بازی ها بصورت تک دوره برگزار شده اند و همه تیمها با هم مسابقه داده اند. وی در ادامه گفت: تیم ما در شب آخر دور مقدماتی مسابقات دوره ای! به تیمی که بازیکنان قزاقستانی در آن حضور داشتند بازی را واگذار کرد. البته این باخت سیاست باشگاه بود تا بتوانیم با تیم سوم وارد مسابقه شویم و نهایتا به فینال رسیدیم.

فینال به مصاف تیمی که بازیکنان هندی در آن توپ میزنند رفتیم. بازیکنان هندی واقعا قدرت بدنی بالایی دارند و بازیکنان قوی هستند.روز اول یک مسابقه با این تیم برگزار کردیم و بسختی ۳-۲ پیروز شدیم. و در روز فینال! باز موفق به شکست آنها شده و قهرمان شدیم. برهانی در پایان ضمن دستیابی به عنوان mvp،  جایزه بهترین اسپکر را هم دریافت کرد. ضمن اینکه زینب گیوه نیز بهترین دریافت کننده مسابقات شناخته شد. گرچه در سایر رقابتهای دور مقدماتی نیز عنوان ارزشمندترین بازیکن را هر دو لژیونر والیبال بانوان چندین مرتبه کسب کرده بودند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد