آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙میرحسینی : شهرداری تبریز بازیکنان فوق‌العاده با تجربه و کادر فنی بسیار خوبی دارد

تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپا تهران (پلی آف)

به گزارش آریاورزش و به نقل از تسنیم، تیم والیبال خاتم اردکان با کسب ۲ پیروزی متوالی مقابل تیم سایپا در مرحله پلی‌آف یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال و صعود به نیمه نهایی، نام خود را به عنوان شگفتی‌ساز این مرحله از مسابقات مطرح کرد.

عباسعلی میرحسینی در مورد بازی دوم تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: بازی پایاپای و سنگینی بود. هر دو تیم می‌دانستند که برای باقی ماندن در کورس لیگ باید برنده شوند. البته این حساسیت که برای سایپا که در بازی نخست در تهران شکست خورده بود، بیشتر بود. تیمی که بر استرس خود غلبه می‌کرد، برنده این میدان می‌شد.

او ادامه  داد: در امتیازات حساس بالاتر از ۲۰، خطای بازیکنان سایپا به ویژه در بخش سرویس بیشتر می‌شد. در مقابل ما در توپ‌های برگشتی بهتر عمل کردیم و با استرس کمتر توانستیم هر ۲ بازی را ۳ بر صفر برنده شویم.

میرحسینی تصریح کرد: تیم ما متحول شده است. خوشحالم که این اتفاق با ۲ پیروزی متوالی مقابل تیمی مثل سایپا افتاد. ما در مرحله گروهی ۲ شکست مقابل این تیم داشتیم. همه بازیکنان همدل شدند و تلاش کردند تا نماینده یزد برای نخستین بار در جمع ۴ تیم برتر قرار گرفت.

سرمربی خاتم اردکان در مورد بازی مرحله نیمه نهایی مقابل شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز، تماشاگران پرشور و با ادبی دارد. همچنین این از بازیکنان فوق‌العاده با تجربه و کادر فنی بسیار خوبی تشکیل شده است. امیر حسینی، پاسور و نقطه قوت این تیم به حساب می‌آید. امیدوارم بازی تماشاگر پسندی مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

بازی نخست مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال، عصر چهارشنبه ۲ اسفند برگزار می‌شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد