آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙معنوی نژاد : عملکرد مطلوبی در مسابقات داشتیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمد جواد معنوی‌نژاد پس از پیروزی ۳ بر ۲ برابر فرانسه در مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: عملکرد مطلوبی در مسابقات داشتیم. در مسابقه نخست با پیروزی برابر ایتالیا قدم اول را محکم برداشتیم و این موضوع انگیزه ما را برای کسب سکو افزایش داد.

وی افزود: در این رقابت‌ها قدم به قدم و با برنامه بازی کردیم تا در آخر موفق به کسب سکوی سومی شدیم. حتی پس از مسجل شدن مقام سومی‌مان در جام قهرمانان بزرگ می‌دانستیم باید برابر قهرمان لیگ جهانی با انگیزه بالایی بازی کنیم زیرا می‌خواستیم این رقابت‌ها را با پیروزی به پایان برسانیم.

وی در خصوص عملکرد خود به خصوص در بازی با فرانسه هم گفت: در یک تورنمنت با این اهمیت، قطعاً باید تک تک بازیکنان عملکرد مناسبی داشته باشند تا تیم نتیجه بگیرد. من هم به عنوان عضو کوچکی از این تیم امیدوارم توانسته باشم عملکرد مناسبی را برای تیم ملی ارائه کرده باشم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد