آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙معروف :بازیکنان همدل و هم‌قسم بودند

به گزارش آریاورزش و به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سعید معروف بعد از پایان مسابقه تیم ملی والیبال ایران و چین در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تیم ما بازی بسیار خوبی را مقابل تیم ملی والیبال چین به نمایش گذاشت و برد حق تیم ملی والیبال ایران بود.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال ایران مثل دیروز بازی را بسیار خوب شروع کرد، افزود: بازیکنان همدل و هم‌قسم بودند که مقابل تیم ملی والیبال چین به پیروزی برسند که این امر با تلاش بچه‌ها محقق شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: تیم ملی والیبال چین نیز بازی خوبی را به نمایش گذاشت و این تیم یکی از تیم‌های خوب آسیاست که می‌تواند در آینده حرفهای زیادی را برای گفتن داشته باشد.

معروف اظهار کرد: یکی از عوامل پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین حضور تماشگران اردبیلی بود که تا آخرین لحظه با تشویق‌های خود تیم ملی والیبال ایران را همراهی کردند که من این پیروزی را به مردم غیور اردبیل و ملت ایران تبریک می‌گویم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد