آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙لوزانو :از دست داور عصبانی بودم

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، رائول لوزانو پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل ایران در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان اظهار داشت: ایران در این مسابقه با سرویس های خود ما را تحت فشار گذاشت و خوب بازی کرد اما باید یک موضوعی را به کنفدراسیون والیبال آسیا تذکر بدهم و آن هم اینکه اگر قرار است مسابقه ای در چنین سطحی برگزار شود، نمی توان از داوران با کیفیت پایین استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: البته شاید اگر داوران هم اشتباه نمی کردند در نتیجه بازی تاثیر نمی گذاشت اما این مسئله فشار روانی روی تیم ما را بالا برده بود.

لوزانو درباره عصبانیتش در طول مسابقه گفت: از دست بازیکنانم عصبانی نشده بودم بلکه از دست داور عصبانی بودم زیرا اشتباهات زیادی داشت.

وی درباره اعتراضات به ویدئوچک نیز گفت: دلیل اعتراض من این بود که ویدئوچک صحنه ها را به صورت ویدئو نشان نمی داد بلکه به صورت عکس نمایش داده می شد. ممکن است من در آن صحنه ها اشتباه می کردم ولی باید تصویر ویدئویی نمایش داده شود تا همه بتوانند به درستی قضاوت کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران درباره تفاوت های تیم ایران نسبت به دورانی که او هدایت این تیم را بر عهده داشت، گفت: به کولاکوویچ تبریک می گویم زیرا این تیم در زدن سرویس عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته دارد. ایران تیم با تجربه ای است و با ورود بازیکنان جدید همچنان تجربه خود را حفظ می کند و در سطح بالایی بازی می کند.

کاپیتان تیم ملی چین هم در این نشست خبری گفت: هر دو تیم خوب بازی کردند. تیم ما بازیکنان جوانی دارد اما عملکرد خوبی داشتیم. نکات خوبی از ایران یاد گرفتیم اما در امتیازات حساس بازی نتوانستیم عملکرد موفقی داشته باشیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد