آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 صحبت‌های خواندنی ستاره خاتم اردکان قبل از دیدار سرنوشت‌ساز با سایپا

تصاویر دیدار خاتم اردکان و پیکان تهران

حسین امیری بازیکن قدرتمند تیم اردکان یزد که در بازی رفت مقابل تیم سایپا، بازی بی نظیری از خود به نمایش گذاشت و نقش موثری در پیروزی این تیم داشت در گفتگو با آریاورزش گفت: “ما در بازی های مقدماتی هر دو بازی رفت و برگشت را به تیم سایپا باخته بودیم، به همین دلیل در این بازی با انگیزه دو چندانی که همه بازیکنان داشتیم وارد میدان شدیم تا پیروز این دیدار باشیم. کادر فنی به خوبی تیم سایپا را آنالیز کرده بودند و در مقابل برنامه های آنها تدابیر لازم را در نظر گرفته بودند. تیم ما وقتی از گنبد برگشت تمرینات خودش را دوباره از سرگرفت وبا توجه به آنالیز مربیان و برنامه هایی که در اختیار ما گذاشتند تمرینات خوبی را انجام دادیم.”

امیری در مورد بازی برگشت در مقابل سایپا با توجه به میزبان بودن تیم اردکان بیان داشت: “این بازی از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است، میزبان هستیم و همیشه تماشاچیان خوب و پرشوری برای تشویق تیم حاضر میشوند و نقطه قوت تیم ما هستند. مربیان هم در طول هفته برنامه ها و آنالیزهای خود را در اختیار بازیکنان قرار دادند و تمرین های خود بر اساس آنها انجام دادیم، مسلما تیم سایپا نیز تیم ما را آنالیز کرده و با برنامه وارد زمین خواهد شد. تمام تلاش خود را میکنیم تا پیروز از میدان خارج شویم. در حال حاضر همه بچه ها همدل هستند و برای پیروزی پا به میدان میگذاریم.”

وی در مورد مبلغ پرداخت نشده خود در سال گذشته در تیم ساری اضافه کرد: “به من وعده پرداخت زیاد داده شد ولی هیچ مبلغی به من ندادند، تیم های شهرستانی به خوبی تیم های تهرانی با بازیکنان تسویه نمیکنند. تیم های تهرانی شاید زمان پرداختشان کمی به تعویق بیفتد ولی در نهایت با بازیکنان تسویه میکنند. در مورد تیم اردکان باید بگویم تیم بسیار خوبی است و به عده های خود عمل میکند خداروشکر ۵۰ درصد مبالغ را پرداخت کرده‌اند و با توجه به خوش قول بودن آنها تا آخر فصل انشالله مابقی پرداخت ها صورت خواهد گرفت.”

تصاویر دیدار خاتم اردکان و شهرداری تبریز

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد