آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 محمد رضی: برد را مدیون هواداران هستیم / از اول دوست داشتم با تبریز در نیمه نهایی بازی کنیم

 مرضیه راد / محمد رضی بازیکن سرعتی تیم خاتم اردکان در خصوص پیروزی ۳-۰ مقابل سایپا و صعود به جمع چهار تیم نهایی آریاورزش گفت: ” مثل بازی رفت در تهران همه بچه‌ها با هم یک‌دل شده بودیم که حتما این بازی را ببریم. در مرحله گروهی دو بازی را به سایپا باخته بودیم که یک مقدار هم با حواشی همراه بود. در بازی دوم هم بچه‌ها انگیزه کافی نداشتند چون برد و باخت تأثیری در جایگاه ما در جدول رده‌بندی ایجاد نمی‌کرد و ما در رده هفتم باقی می‌ماندیم. اما در مرحله پلی‌آف به خاطر حذفی بودن٬ بازی‌ها از حساسیت بالایی برخوردار بود. برای همین با تمام بچه‌ها هم‌قسم شدیم که حتما این بازی را ببریم و خوشبختانه هم نقاط قوت و ضعف خودمان و هم حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم٬ و در نهایت موفق شدیم با یک نتیجه خوب هر دو بازی را پیروز شویم.”

تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپا تهران (پلی آف)

مدافع تیم خاتم در خصوص عملکرد تیم‌شان در این دو بازی گفت: ” اولین فاکتوری که برای پیروزی در نظر داشتیم این بود که تمرکزمان را از دست ندهیم. فقط می‌خواستیم راحت بازی کنیم چون چیزی برای از دست دادن نداشتیم. به هر حال سایپا یک باشگاه خیلی خوب است که چندین سال سابقه دارد٬ می‌توانم بگویم دومین باشگاه پرسابقه ایران است. هزینه‌ای هم که سایپا برای تیمداری کرده بود خیلی بیشتر از تیم ما بود. خیلی راحت بازی کردیم و فقط قول داده بودیم که از همدیگر حمایت کنیم. “

وی در خصوص حمایت هواداران اردکانی اضافه کرد: ” عملکرد خوبمان در بازی برگشت را مدیون هواداران هستیم. ست سوم چند امتیاز عقب بودیم٬ اما هواداران به گونه‌ای ما را تشویق می‌کردند که تیم سایپا خودش خطای امتیاز داد و برای همین در امتیازات حساس اشتباهات فردی سایپا بیشتر شد. “

تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپا تهران (پلی آف)

محمد رضی در خصوص بازی مقابل شهرداری تبریز در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر گفت: ” از اول دوست داشتم که در نیمه نهایی با تبریز بازی کنیم. چون قبل از اینکه به اردکان بیایم در تبریز بودم و انگیزه خاصی دارم. امیدواریم که بتوانیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم و کار به بازی سوم نکشد. دو روز استراحت داشتیم و انشالله از شنبه تمرینات را از سر می‌گیریم.”

او در خصوص شانس قهرمانی خاتم اردکان توضیح داد: ” به هر حال هر بازیکنی در هر تیمی که بازی می‌کند دوست دارد قهرمان باشد. خب بازی کردن با تیم بانک سرمایه خیلی سخت است٬ چون اکثر بازیکنانشان ملی‌پوش هستند و چندین سال سابقه لیگ برتر و بازی‌های بین‌المللی را دارند. از قبل پیش‌باخته نیستیم و برای پیروزی به میدان می‌رویم. انشالله که بتوانیم در ادامه راه موفق باشیم.”

تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپا تهران (پلی آف)

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد