آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 رضایی: بازیکنان برای هر توپ و امتیاز جنگیدند

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید رضایی افزود: بازیکنان ایران که از اتفاقات ناخوشایند در گرفتن مدال تجربه داشتند از فرصت استفاده کردند و برای هر توپ و هر لحظه جنگیدند و واقعا شایسته مقام سومی بودند. وی در پاسخ به این سئوال که با وجود محرز شدن مقام سومی و در بازی پایاپای با فرانسه که ست اول آن ٣٨ بر ٣۶ شد، چگونه به تیم انگیزه دادید و آمادگی شان را حفظ کردید که تا آخرین لحظه جنگیندند، گفت: با آنها صحبت کردیم و گفتیم مقام را فراموش کنید و تورنمنت را با برد به پایان ببرید تا شایستگی تان اثبات شود و اگر از یادها نرفته باشد، ۴ سال پیش چگونه تیم ملی با ٣ برد و دو باخت و سری اتفاقات روی سکو نرفت. وی تاکید کرد: روی توانایی‌های خودمان و با بازگشت به بازی در ست اول، توانستیم با برد فرانسه، جشن پیروزی در پایان این مسابقات بگیریم.

رضایی در خاتمه یادآور شد: نکته دیگر اینکه این نخستین بار بود که فرانسه را در یک دیدار رسمی بردیم و به مردم ایران تبریک می گویم. بعد از لیگ جهانی والیبال روال خوشایند والیبال ادامه یافت و تیم ایران سوای بازی های خوب، توانست به سکو و مقام هم فکر کند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد