آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃حریفان بانک سرمایه در باشگاه‌های جهان مشخص شدند

گزارش تصویری فینال لیگ برتر والیبال ۹۵ / پیکان تهران - بانک سرمایه

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، سیزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان از ۲۰ تا ۲۶ آذرماه به میزبانی لهستان برگزار می شود. شب گذشته قرعه کشی این رقابت ها برگزار شد و تیم بانک سرمایه قهرمان آسیا حریفان جهانی خود را شناخت. دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در دو گروه زیر برگزار می شود و از هر گروه دو تیم برتر به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند:
گروه یک:
زاکسا کُژله لهستان
لوبه سیویتانوا ایتالیا
سادا کروزیرو برزیل
بانک سرمایه ایران

گروه دوم:
اسکرا لهستان
زنیت کازان روسیه
بولیوار آرژانتین
شانگهای چین
«سادا کروزیرو» مهمترین حریف تیم بانک سرمایه محسوب می شود که سه مدال طلا و یک نقره در قهرمانی باشگاه های جهان در پرونده کاری خود دارد و به عنوان مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها به میدان می رود. از سوی دیگر نمایندگان کشور ایتالیا پرافتخارترین تیم های این رقابت ها هستند که تا کنون در مجموع هشت مدال طلا، یک نقره و چهار برنز در گنجینه افتخارات خود دارند و تیم «لوبه سیوتیانوا» امسال به نمایندگی از این کشور در این رقابت ها شرکت می کند و در دور مقدماتی یکی از حریفان تیم بانک سرمایه است.
بهترین عنوان کسب شده نمایندگان ایران در این رقابت ها سومی و مدال برنز سال ۲۰۱۰ است که پیکان با هدایت پیمان اکبری به این عنوان دست یافت.

گزارش تصویری فینال لیگ برتر والیبال ۹۵ / پیکان تهران - بانک سرمایه
گزارش تصویری فینال لیگ برتر والیبال ۹۵ / پیکان تهران – بانک سرمایه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد