آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙اولین مصاحبه میلاد عبادی پور در لهستان +تصاویر تمرینات و تیزر تبلیغاتی تیم اسکرا

به گزارش آریاورزش و به نقل از تسنیم، میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از پایان رقابت‌های جام بزرگ قهرمانان به صورت مستقیم به لهستان رفت تا برای فصل جدید پلاس لیگا آماده شود. او در فصل پیش رو برای تیم «اسکرا بلهاتوف» بازی خواهد کرد. نخستین گفت‌وگوی میلاد عبادی‌پور را در لهستان می‌خوانید:

تیزر تبلیغاتی تیم اسکرا

آیا از حضور در بلهاتوف هیجان زده هستی؟
پیوستن به این تیم برای من اتفاق بزرگی بود. این دومین کشور خارجی (بعد از قطر) است که من در آن بازی می‌کنم. من بازی کردن در لهستان را دوست دارم.

از تیم اسکرا بلهاتوف چه می‌دانی؟
اسکرا تیم کم نام و نشانی نیست. خیلی از مردم در مورد این باشگاه صحبت می‌کنند. اسکرا، قهرمان لیگ لهستان بوده و بازیکنان بزرگی مثل کلاوس، لیسینیاچ، پانچف و کورک در آن بازی کرده‌اند. من هم این شانس را دارم تا در کنار بازیکنان بزرگ این تیم بازی کنم. اسکرا تیم بسیار خوبی است.

آیا شخصاً با بازیکنان تیم اسکرا برخورد یا صحبتی داشته‌ای؟
من ۳ سال قبل مقابل وینیارسکی در مسابقات قهرمانی جهان بازی کردم. او به عقیده من یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من دوست دارم نکات زیادی از او بیاموزم. او در حال حاضر یک مربی است ولی نمی‌توانم او را مربی خطاب کنم چون در مقابل او بازی کرده‌ام (می‌خندد). او یک مرد خوب و یک بازیکن فوق‌العاده است. من شنیده‌ام که او از ناحیه کمر و ستون فقرات احساس درد داشته و مجبور شده بازی را کنار بگذارد. من از این قضیه واقعاً متاسفم.

انتقال به لهستان با چه عکس العملی از سوی ایرانی‌ها مواجه شد؟
مردم ایران به من علاقه و اعتماد دارند. من پیشنهاداتی از ترکیه،‌ روسیه و ایتالیا داشتم ولی لهستان را انتخاب کردم.

چرا؟
بازی در لیگ لهستان و تیم اسکرا، اولین و آخرین گزینه من بود. همانطور که گفتم پیشنهاداتی از سایر کشورها هم داشتم ولی به نظر من لیگ لهستان و تیم اسکرا، بهترین گزینه من بود.

چه اهدافی را در تیم جدیدت دنبال می‌کنی؟
برای من خیلی مهم است که قهرمان لیگ لهستان شوم. من ۳ بار قهرمان و ۲ بار نایب قهرمان لیگ ایران شده‌ام. به همین خاطر صد در صد خودم را آماده کرده‌ام تا به بازیکنان تیم جدیدم کمک کنم و آنها هم به من کمک کنند تا قهرمان شویم. این هدف اولیه من است. ما یک تیم هستیم.

فصل سنگین و خسته کننده‌ای را پشت سر گذاشتی. چه حسی داری؟
من پس از پایان رقابت‌‌های جام بزرگ قهرمانان از ژاپن به صورت مستقیم به لهستان آمدم. ما مقابل تیم‌های بزرگی مثل ایتالیا و برزیل بازی کردیم، بنابراین کمی خسته هستم ولی حس خوبی دارم. می‌توان بگویم حالم از قبل خیلی بهتر است.

در چند ماه گذشته در رقابت‌های زیادی شرکت کردی. عملکرد تیم ملی ایران را در این مسابقات چظور ارزیابی می‌کنی؟
لیگ جهانی برای ما اصلاً خوب نبود. ما مصدومان زیادی داشتیم. سپس در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل شرکت کردیم و با عملکردی بهتر، سهمیه مسابقات جهانی ۲۰۱۸ را کسب کردیم. در مسابقات جام قهرمانان بزرگ، خیلی بهتر بازی کردیم و برای نخستین بار به یک مدال جهان یدر سطح بزرگسالان رسیدیم.

در نخستین روز حضورت در لهستان چه کلماتی یاد گرفتی؟
سلام، صبح بخیر و متشکرم. من سعی می‌کنم زبان لهستانی یاد بگیرم.

گالری تصاویر تمرینات میلاد عبادی پور در باشگاه اسکرا بلهاتوف

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد