آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 انتخابی جهان نورسیکا ؛ پورتوریکو و کوبا در روز نخست پیروز شدند

دیدار ایران و فرانسه/جام قهرمانان بزرگ جهان۲۰۱۷

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال انتخابی مردان سال ۲۰۱۸ جهان در منطقه نورسیکا از روز گذشته با حضور چهار تیم پورتوریکو، کوبا، مکزیک و گواتمالا به میزبانی کوبا آغاز شد. در نخستین روز این رقابت ها دو دیدار برگزار شد و تیم های پورتوریکو و کوبا برابر حریفان به پیروزی رسیدند تا گام مهمی برای کسب سهمیه جهان برداشته باشند. در نخستین دیدار تیم های پورتوریکو و مکزیک به مصاف یکدیگر رفتند که پورتوریکو در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ حریف خود را شکست داد.

در دومین مسابقه نیز تیم کوبا میزبان این رقابت ها در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۸ گواتمالا را شکست داد تا یک گام به کسب سهمیه جهانی نزدیک شده باشد. در دومین روز این رقابت ها تیم های پورتوریکو و کوبا به ترتیب به مصاف گواتمالا و مکزیک می روند.

دو تیم برتر این رقابت ها سهمیه جهانی کسب می کنند تا ۲۴ تیم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۱۸ که به میزبانی ایتالیا و بلغارستان از ۱۹ شهریورماه تا هشتم مهرماه سال ۹۷ برگزار می شود، مشخص شده باشند. تیم های ایران، چین، ژاپن، استرالیا، فرانسه، هلند، اسلوونی، روسیه، صربستان، فنلاند، بلژیک، ایتالیا، بلغارستان، لهستان، برزیل، آرژانتین، تونس، مصر، کامرون، آمریکا، جمهوری دومینیکن و کانادا ۲۲ تیمی هستند که قبلا حضورشان در قهرمانی جهان سال آینده قطعی شده است.

دیدار ایران و فرانسه/جام قهرمانان بزرگ جهان۲۰۱۷

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد