آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 نشست خبری کاپیتان و سرمربی فرانسه پس از شکست مقابل ایتالیا

به گزارش آریاورزش٬ لوغان تیلی پس از شکست فرانسه مقابل ایتالیا در روز چهارم از مسابقات قهرمانان قاره‌ها گفت: ” نتیجه‌ی بازی امروز خیلی ناامیدکننده بود٬ اما من احساس می‌کنم که خوب بازی کردیم. دریافت و سرویس برای هر دو طرف گاهی خوب بود و گاهی هم بد! اما ایتالیا در لحظات حساس از سرویس‌های خود نتیجه گرفت٬ این مسئله بزرگترین تفاوت ما بود. ایتالیا تیم بالغی‌ است و چند بازیکن باتجربه دارد٬ در حالیکه ما بازیکنان جوانی داشتیم و من فکر می‌کنم یکی دیگر از تفاوت‌ها ما همین مسئله بود. از این نتیجه ناراحتم٬ اما بازیکنان جوانم باید تشویق شوند چون خوب بازی کردند. “

بنجامین تونیوتی٬ کاپیتان فرانسه پس از این شکست گفت: ” شکست ناامیدکننده‌ای بود. بازیکنان فرانسه میانگین سنی ۲۲ یا ۲۳ سال دارند٬ بنابراین ما تیم خیلی جوانی درون میدان داشتیم. سرویس‌های ایتالیا واقعا خوب بود و آنها اشتباهات زیادی نداشتند. نقاط ضعفمان را می‌دانیم و باید روی آنها کار کنیم. امیدوارم حداقل با پیروزی مقابل ایران٬ این تورنمنت را به پایان برسانیم.”

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد