آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃استارت شاگردان سیچلو برای سفر به مصر

تیم والیبال زیر 23 سال ایران بعد از پشت سر گذاشتن رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا استراحت بسیار کوتاهی کرد و از ساعت 11 امروز 16 مرداد تمرینات خود را در محل فدراسیون والیبال آغاز کرد.

قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۷ - ایران - عراق

به گزارش آریاورزش و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران بعد از پشت سر گذاشتن رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا استراحت بسیار کوتاهی کرد و از ساعت ۱۱ امروز ۱۶ مرداد تمرینات خود را در محل فدراسیون والیبال آغاز کرد.

خوان سیچلو برای آغاز تمرینات خود جواد کریمی، رسول آقچه‌لی، فردین قلعه‌وند، اسماعیل مسافر، حمید حمودی، رحمان تقی‌زاده، مهرداد شیبانی‌مهر، سلیم چپرلی، سهند الله‌وردیان، امین اسماعیل‌نژاد، سعید جواهری‌توانا، علی‌اصغر مجرد، محمد دلیری، امیر خداپرستی، جابر اسماعیل‌پور، اسماعیل طالبی را به اردو دعوت کرد.

امیر مهدی نفر (سرپرست)، خوان سیچلو (سرمربی)، محمدرضا تندروان، علی فتاحی و محمدرضا دامغانی (مربی)، محمدهادی قاسمی (بدنساز)، محمد ابارشی (پزشک) و رامین تاجدینی (آنالیزور) هم کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال ایران را برای رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان تشکیل خواهند داد.

این رقابت‌ها از ۲۷ مرداد الی ۴ شهریور ماه در قاهره مصر برگزار خواهد شد و ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های الجزایر، چین، آرژانتین، روسیه و ترکیه هم‌گروه خواهد بود.

قهرمانی مردان آسیا۲۰۱۷/ایران-پاکستان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد